Jan Kita

Jan Kita

Członek Zarządu

Zarząd SPON Szansa informuje, iż XIV Spartakiada Osób Niepełnosprawnych powiatu bielskiego odbędzie się dnia 26.06.2016r. o godzinie 14:00 na terenie ROD  "Ziemia Bielska" ul. Wojska Polskiego 78.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do gabinetu rehabilitacyjnego SPON "Szansa" ul. Dąbrowskiego 3/113 celem wpisania się na listę.

W dniu 17-04-2016 r. o godz. 14: 00 odbędzie się walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków SPON „Szansa” w świetlicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Żwirki i Wigury (dawna szkoła muzyczna).

Obecność obowiązkowa.

Docierają do nas głosy, że nie każdy, ma świadomość o obowiązku rozliczenia pracownika z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Pamiętajmy że takowy obowiązek ciąży na pracodawcy i niepełnosprawnym pracowniku.

Wyżej wspomniane rozliczenie to nic innego jak wystawienie przez pracodawcę zaświadczenia o wysokości przychodu za rok poprzedzający i przesłanie go do końca lutego do ZUS. W tym ro ku termin upływa 29 lutego.

piątek, 29 styczeń 2016 16:32

Spotkanie noworoczne w starostwie powiatowym

W dniu 28 stycznia 2016 roku na zaproszenie Starosty Bielskiego Sławomira Jerzego Snarskiego przedstawiciele SPON „Szansa”: przewodniczący zarządu Sławomir Sidoruk oraz członek zarządu Łukasz Śliwka uczestniczyli w spotkaniu noworocznym.

poniedziałek, 07 grudzień 2015 13:52

Spotkanie Opłatkowe 2015

 W dniu 29.11.2015r. odbyło się spotkanie opłatkowe SPON „Szansa” w świetlicy Warsztatów Terapii Zajęciowej. Udział w uroczystości wzięli ksiądz płk Polak, ksiądz Mitrat Tofiluk oraz przedstawiciele władz: Jarosław Borowski, Raisa Rajecka, Ewa Kamieńska – Czerw, zaproszeni przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz członkowie „ Szansy” z opiekunami. Spotkanie umilił swoim występem zespół „Asteria” pod kierownictwem Anny Fity. W ramach cateringu o smaczne potrawy wigilijne zadbała Teresa Brzezińska. Czas spędzony wspólnie przebiegł w atmosferze pełnej życzliwości. 

wtorek, 10 listopad 2015 14:33

Zapraszamy na Pinoterapię

Od niedawna w naszym gabinecie rehabilitacyjnym dostępny jest nowy rodzaj terapii. Jest to Pinoterapia.

Czym jest Pinoterapia??

Innowacyjna polska metoda, łącząca zdobycze dalekowschodniej akupresury i akupunktury oraz zachodniej refleksoterapii, nauki o powięziach, układzie nerwowym somatycznym i wegetatywnym oraz o polu morfogenetycznym.

piątek, 06 listopad 2015 12:18

Ogłoszenie o spotkaniu opłatkowym 2015

OGŁOSZENIE

 

 

Spotkanie opŁatkowe

 

ODBĘDZIE SIĘ W DNIU

29 LISTOPADA O GODZINIE 13: 00

W ŚWIETLICY WTZ.OPŁATA WŁASNA 5 zł

środa, 30 wrzesień 2015 13:40

Dzień działkowca 2015

Na zaproszenie zarządu Rodzinnych Ogródków Działkowych "Ziemia Bielska" w Bielsku Podlaskim w dniu 26.09.2015r. wzięliśmy udział w Dniu Działkowca. Nasza Pracownica Ania Chwaszczewska zaprezentowała gabinet rehabilitacyjny Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Szansa" w Bielsku Podlaskim następującymi urządzeniami:

W niedzielę 21.06.2015  roku odbyła się XIII Spartakiada Powiatu bielskiego. impreza rozpoczęła się od koncertu Zespołu Pieśni Białoruskiej „MAŁANKA”. Następnie Pan przewodniczący Sławomir Sidoruk przywitał zacnych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in.:

7 czerwca 2015 mieliśmy przyjemność pomóc Spółdzielni Socjalnej Esskapada w zorganizowaniu II Turnieju Paintballowego Osób Niepełnosprawnych, który odbył się przy II Amatorskim Turnieju Paintballowym. Więcej na temat turnieju  >>TUTAJ<<

Dodam, że drużyna Easy Riders, w składzie: Jarosław Muczyński, Eugeniusz Lemiesz oraz Jan Kita, reprezentująca nasze stowarzyszenie zajęła pierwsze miejsce w kategorii graczy na wózkach. GRATULUJEMY!!!

Strona 1 z 3